úvodní strana | english version
zpět na úvodní stranu

pracovní příležitosti

Realitní společnost Svět bydlení, s.r.o., s atraktivním sídlem kanceláře v centru Prahy 1, hledá do svého týmu vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pozici.

Jsme zavedená a prosperující společnost působící na trhu již více než 10 let, s vlastním a moderním databázovým systémem, propojeným se všemi realitními servery, a to v oblasti poptávkové i nabídkové.

Vzhledem k praxi a vysoké orientaci na celosvětovém realitním trhu, aktivním jazykovým schopnostem a stálým profesionálním školením, spolupracuje naše společnost s klienty jak z České republiky, tak i ze zahraničí.

Náplní Vaší práce bude komunikace a péče o stávající a nové klienty, zodpovědné řešení otázek v oblasti realit, příprava podkladů pro úspěšný obchod a komunikace s právním oddělením.

Požadujeme:

Nabízíme pro nové kandidáty/ky s praxí i bez praxe:

Navíc pro kandidáty/ky s praxí:

Makléř s praxí v realitách:

Makléř bez praxe v realitách:

V případě zájmu zašlete, prosím, na e-mailovou adresu zamestnani@sbydleni.cz nebo faxem: 222 212 945 Váš strukturovaný životopis. Nezapomeňte uvést telefonický kontakt na Vás.

V případě, že postoupíte do užšího kola výběrového řízení, budeme Vás během jednoho týdne kontaktovat za účelem sjednání vhodného termínu osobní schůzky v naší společnosti. Pokud nebudete zařazen/a do užšího výběru, bude s Vašimi materiály zacházeno v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 o ochraně osobních údajů a budou skartovány.

články